FC 1869 oficiální stránky fotbalového klubu
Probíhající soutěže
Výsledky po 7. kole (8. B)
Tabulka (8. B)
Kalendář akcí
květen 2024
poútstčtsone
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
červen 2024
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Rozpis zápasů a pískání

Rozpisy pro soutěž:

Rozpis našich zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.FC 1869 - Filipi SKčt 24.3.16 19:00 icalMOTO2
2.GK Ohradní - FC 1869út 5.4.16 18:15 icalMIKU2
3.FC 1869 - Kvantanámočt 14.4.16 19:00 icalP3
4.Le Jardin - FC 1869út 19.4.16 20:45 icalTEMPO
5.FC 1869 - Torpédo Hulín FCpo 25.4.16 20:15 icalMETE1
6.Barclays - FC 1869po 2.5.16 20:30 icalZAK
7.FC 1869 - Blaženka spiderspo 9.5.16 19:15 icalZAK
8.Boží bojovníci - FC 1869čt 26.5.16 18:15 icalMIKU4
9.FC 1869 - Erectico TBCpo 30.5.16 18:15 icalMIKU4
10.Farkáň 92 1. FC - FC 1869po 6.6.16 19:30 icalCESMI
11.FC 1869 - Yellow Dildos Apo 20.6.16 20:45 icalDEKAN

Rozpis pískání

datum a čashřištěrozhodčídetaily
po 04.04.16 18:15 icalHOSTIjen pro hráčeTurbosršni CF - Legends are back (HL 6. A)
po 04.04.16 19:30 icalHOSTIjen pro hráčePradox 1.FC - Havri Havri (HL 5. A)
po 04.04.16 20:45 icalHOSTIjen pro hráčeBakera - BongoBongo AC (HL 3. A)
út 10.05.16 19:00 icalP2jen pro hráčeAtletico Dělo SFC B - Palouk SK (HL 7. D)
út 10.05.16 20:15 icalP2jen pro hráčeMerck stars - GFC Regent B (HL 6. D)

Rozpis ostatních zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.Blaženka spiders - Torpédo Hulín FCpo 21.3.16 19:15 icalZAK
1.Erectico TBC - Kvantanámopo 21.3.16 19:30 icalBECH
1.Farkáň 92 1. FC - GK Ohradnípo 21.3.16 19:30 icalCESMI
1.Barclays - Yellow Dildos Apo 21.3.16 20:30 icalZAK
1.Boží bojovníci - Le Jardinút 22.3.16 19:15 icalSCBEC
2.Yellow Dildos A - Filipi SKpo 4.4.16 19:00 icalSANC3
2.Kvantanámo - Farkáň 92 1. FCpo 4.4.16 19:30 icalCESMI
2.Torpédo Hulín FC - Boží bojovnícipo 4.4.16 20:15 icalMETE2
2.Barclays - Blaženka spiderspo 4.4.16 20:30 icalZAK
2.Le Jardin - Erectico TBCpo 4.4.16 20:45 icalARIT
3.Blaženka spiders - Yellow Dildos Apo 11.4.16 19:15 icalZAK
3.Farkáň 92 1. FC - Le Jardinpo 11.4.16 19:30 icalCESMI
3.Erectico TBC - Torpédo Hulín FCpo 11.4.16 20:15 icalMETE2
3.Boží bojovníci - Barclayspo 11.4.16 20:30 icalZAK
3.Filipi SK - GK Ohradníút 12.4.16 20:45 icalARIT
4.Yellow Dildos A - GK Ohradnípo 18.4.16 19:15 icalSTER3
4.Blaženka spiders - Boží bojovnícipo 18.4.16 19:15 icalZAK
4.Torpédo Hulín FC - Farkáň 92 1. FCpo 18.4.16 20:15 icalMETE2
4.Barclays - Erectico TBCpo 18.4.16 20:30 icalZAK
4.Kvantanámo - Filipi SKčt 21.4.16 18:00 icalSCBEC
5.GK Ohradní - Kvantanámopo 25.4.16 19:00 icalSANC2
5.Erectico TBC - Blaženka spiderspo 25.4.16 19:15 icalZAK
5.Farkáň 92 1. FC - Barclayspo 25.4.16 19:30 icalCESMI
5.Boží bojovníci - Yellow Dildos Apo 25.4.16 20:15 icalSANC4
5.Filipi SK - Le Jardinút 26.4.16 20:45 icalARIT
6.Yellow Dildos A - Kvantanámopo 2.5.16 19:00 icalSANC4
6.Blaženka spiders - Farkáň 92 1. FCpo 2.5.16 19:15 icalZAK
6.Boží bojovníci - Erectico TBCpo 2.5.16 19:15 icalSCBEC
6.Torpédo Hulín FC - Filipi SKpo 2.5.16 20:15 icalMETE1
6.Le Jardin - GK Ohradníst 4.5.16 19:45 icalHRAB3
7.Erectico TBC - Yellow Dildos Apo 9.5.16 17:30 icalKBELY
7.Kvantanámo - Le Jardinpo 9.5.16 18:15 icalBECH
7.Farkáň 92 1. FC - Boží bojovnícipo 9.5.16 19:30 icalCESMI
7.GK Ohradní - Torpédo Hulín FCpo 9.5.16 20:15 icalMETE2
7.Filipi SK - Barclayspo 9.5.16 20:30 icalZAK
8.Blaženka spiders - Filipi SKpo 23.5.16 19:15 icalZAK
8.Erectico TBC - Farkáň 92 1. FCpo 23.5.16 19:30 icalCESMI
8.Torpédo Hulín FC - Kvantanámopo 23.5.16 20:15 icalMETE2
8.Barclays - GK Ohradnípo 23.5.16 20:30 icalZAK
8.Yellow Dildos A - Le Jardinpo 23.5.16 20:45 icalMIKU2
9.GK Ohradní - Blaženka spiderspo 30.5.16 19:15 icalZAK
9.Farkáň 92 1. FC - Yellow Dildos Apo 30.5.16 19:30 icalCESMI
9.Le Jardin - Torpédo Hulín FCpo 30.5.16 20:15 icalMETE2
9.Kvantanámo - Barclayspo 30.5.16 20:30 icalZAK
9.Filipi SK - Boží bojovnícičt 2.6.16 19:30 icalARIT
10.Erectico TBC - Filipi SKpo 6.6.16 18:30 icalHRAB3
10.Blaženka spiders - Kvantanámopo 6.6.16 19:15 icalZAK
10.Yellow Dildos A - Torpédo Hulín FCpo 6.6.16 20:15 icalMETE2
10.Barclays - Le Jardinpo 6.6.16 20:30 icalZAK
10.Boží bojovníci - GK Ohradníút 7.6.16 19:00 icalMETE2
11.Filipi SK - Farkáň 92 1. FCpo 20.6.16 20:15 icalZABEH
11.GK Ohradní - Erectico TBCpo 20.6.16 20:30 icalSTER1
11.Kvantanámo - Boží bojovnícipo 20.6.16 20:30 icalSTER2
11.Le Jardin - Blaženka spiderspo 20.6.16 20:30 icalZAK
11.Torpédo Hulín FC - Barclayspo 20.6.16 20:30 icalSTER3
 
vytisknout | přidat k oblíbeným | posunout nahoru ↑
skrýt pravý panel
Copyright © 2005 - 2024 Lukáš Novák. All rights reserved. HTML, CSS, RSS valid.