FC 1869 oficiální stránky fotbalového klubu
Probíhající soutěže
Výsledky 11. kola (8. J)
Tabulka (8. J)
Kalendář akcí
prosinec 2019
poútstčtsone
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
leden 2020
poútstčtsone
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Rozpis zápasů a pískání

Rozpisy pro soutěž:

Rozpis našich zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.FC 1869 - Perros FCpo 18.3.19 20:30 icalMOTO1
2.Vošach gang-bang - FC 1869po 25.3.19 20:45 icalSTER1
3.FC 1869 - Bee Well Čelákovicepo 1.4.19 19:15 icalSTER3
6.FC 1869 - Senioři Praha Apo 8.4.19 18:00 icalHRAB2
4.Digi Prague FC - FC 1869út 16.4.19 20:45 icalARIT
5.FC 1869 - Vysmátí zajíci Bpo 29.4.19 19:15 icalTEMPO
7.Guláš FC - FC 1869po 13.5.19 19:15 icalSTER2
8.FC 1869 - Hajduk Hůrka Bpo 20.5.19 20:30 icalMOTO2
9.Kaizer chiefs FC - FC 1869po 27.5.19 19:15 icalSTER2
10.FC 1869 - Sanitka ASpo 3.6.19 20:30 icalMOTO4
11.Střílíme veverky FC - FC 1869po 17.6.19 19:00 icalP2

Rozpis pískání

datum a čashřištěrozhodčídetaily
út 09.04.19 18:15 icalDEKANjen pro hráčeMiminka AC VET - Traktor humus VET B (VET 4. A)
út 09.04.19 19:30 icalDEKANjen pro hráčeMIFA Fighters FO - Pavilon 8 AHC (HL 4. C)
út 09.04.19 20:45 icalDEKANjen pro hráčeChroustova lokomotiva - Emergency (HL 7. D)
út 14.05.19 18:00 icalSCBECjen pro hráčeTvar VD - Umělci z Prahy (HL 8. J)
út 14.05.19 19:15 icalSCBECjen pro hráčeStudenti Praha FC VET - Hvězda VAB F.C. (VET 4. C)
út 14.05.19 20:30 icalSCBECjen pro hráčeHoroušany FC - Bro´s (HL 7. C)

Rozpis ostatních zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.Senioři Praha A - Střílíme veverky FCpo 18.3.19 18:00 icalHRAB1
1.Digi Prague FC - Vošach gang-bangpo 18.3.19 18:00 icalHRAB2
1.Hajduk Hůrka B - Kaizer chiefs FCpo 18.3.19 19:15 icalHRAB3
1.Bee Well Čelákovice - Vysmátí zajíci Bpo 18.3.19 19:15 icalTEMPO
1.Guláš FC - Sanitka ASpo 18.3.19 20:15 icalZABEH
2.Perros FC - Senioři Praha Apo 25.3.19 18:00 icalHRAB2
2.Vysmátí zajíci B - Kaizer chiefs FCpo 25.3.19 19:15 icalTEMPO
2.Střílíme veverky FC - Guláš FCpo 25.3.19 19:30 icalSTER3
2.Sanitka AS - Hajduk Hůrka Bpo 25.3.19 20:30 icalMOTO4
2.Bee Well Čelákovice - Digi Prague FCpo 25.3.19 20:45 icalSTER2
3.Senioři Praha A - Vošach gang-bangpo 1.4.19 18:00 icalHRAB2
3.Guláš FC - Perros FCpo 1.4.19 18:15 icalBECH
3.Digi Prague FC - Vysmátí zajíci Bpo 1.4.19 19:15 icalTEMPO
3.Hajduk Hůrka B - Střílíme veverky FCpo 1.4.19 20:30 icalSTER3
3.Kaizer chiefs FC - Sanitka ASpo 1.4.19 20:45 icalLITVI
4.Bee Well Čelákovice - Senioři Praha Apo 15.4.19 18:00 icalHRAB1
4.Střílíme veverky FC - Kaizer chiefs FCpo 15.4.19 18:30 icalHAGIB
4.Vysmátí zajíci B - Sanitka ASpo 15.4.19 19:15 icalTEMPO
4.Perros FC - Hajduk Hůrka Bpo 15.4.19 20:30 icalMOTO4
4.Vošach gang-bang - Guláš FCst 17.4.19 18:15 icalHOSTI
5.Kaizer chiefs FC - Perros FCpo 29.4.19 17:30 icalMALES
5.Senioři Praha A - Digi Prague FCpo 29.4.19 18:00 icalHRAB2
5.Guláš FC - Bee Well Čelákovicepo 29.4.19 19:15 icalSTER3
5.Sanitka AS - Střílíme veverky FCpo 29.4.19 20:30 icalMOTO2
5.Hajduk Hůrka B - Vošach gang-bangpo 29.4.19 20:30 icalMOTO4
6.Digi Prague FC - Guláš FCpo 6.5.19 18:00 icalHRAB3
6.Bee Well Čelákovice - Hajduk Hůrka Bpo 6.5.19 19:15 icalSTER3
6.Vošach gang-bang - Kaizer chiefs FCpo 6.5.19 19:15 icalSTER2
6.Vysmátí zajíci B - Střílíme veverky FCpo 6.5.19 19:15 icalTEMPO
6.Perros FC - Sanitka ASpo 6.5.19 20:30 icalMOTO4
7.Senioři Praha A - Vysmátí zajíci Bpo 13.5.19 18:00 icalHRAB2
7.Střílíme veverky FC - Perros FCpo 13.5.19 18:15 icalMALES
7.Sanitka AS - Vošach gang-bangpo 13.5.19 18:30 icalHAGIB
7.Kaizer chiefs FC - Bee Well Čelákovicepo 13.5.19 19:15 icalSTER3
7.Hajduk Hůrka B - Digi Prague FCpo 13.5.19 19:30 icalARIT
8.Senioři Praha A - Guláš FCpo 20.5.19 18:00 icalHRAB1
8.Vošach gang-bang - Střílíme veverky FCpo 20.5.19 19:15 icalSTER3
8.Vysmátí zajíci B - Perros FCpo 20.5.19 19:15 icalTEMPO
8.Bee Well Čelákovice - Sanitka ASpo 20.5.19 20:30 icalSTER2
8.Digi Prague FC - Kaizer chiefs FCpo 20.5.19 20:45 icalARIT
9.Hajduk Hůrka B - Senioři Praha Apo 27.5.19 18:00 icalHRAB1
9.Perros FC - Vošach gang-bangpo 27.5.19 19:15 icalMOTO4
9.Střílíme veverky FC - Bee Well Čelákovicepo 27.5.19 19:15 icalSTER3
9.Guláš FC - Vysmátí zajíci Bpo 27.5.19 19:15 icalTEMPO
9.Sanitka AS - Digi Prague FCpo 27.5.19 20:45 icalARIT
10.Senioři Praha A - Kaizer chiefs FCpo 3.6.19 18:00 icalHRAB2
10.Bee Well Čelákovice - Perros FCpo 3.6.19 19:00 icalMETE2
10.Vysmátí zajíci B - Vošach gang-bangpo 3.6.19 19:15 icalTEMPO
10.Guláš FC - Hajduk Hůrka Bpo 3.6.19 19:45 icalHAGIB
10.Digi Prague FC - Střílíme veverky FCpo 3.6.19 20:45 icalARIT
11.Sanitka AS - Senioři Praha Apo 17.6.19 18:30 icalHAGIB
11.Vošach gang-bang - Bee Well Čelákovicepo 17.6.19 19:00 icalP3
11.Perros FC - Digi Prague FCpo 17.6.19 19:00 icalARIT
11.Kaizer chiefs FC - Guláš FCpo 17.6.19 19:00 icalP1
11.Hajduk Hůrka B - Vysmátí zajíci Bpo 17.6.19 19:15 icalTEMPO
 
vytisknout | přidat k oblíbeným | posunout nahoru ↑
skrýt pravý panel
Copyright © 2005 - 2019 Lukáš Novák. All rights reserved. HTML, CSS, RSS valid.