FC 1869 oficiální stránky fotbalového klubu
Probíhající soutěže
Výsledky 6. kola (8. I)
Tabulka (8. I)
Kalendář akcí
listopad 2020
poútstčtsone
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
prosinec 2020
poútstčtsone
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Rozpis zápasů a pískání

Rozpisy pro soutěž:

Rozpis našich zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.FC 1869 - Strahovská 10čt 5.9.19 20:30 icalMOTO3
2.Surtep Beroun - FC 1869čt 12.9.19 20:30 icalMOTO4
3.FC 1869 - Umělci z Prahypo 16.9.19 18:15 icalBECH
4.Brosway team - FC 1869čt 26.9.19 20:15 icalMIKU2
5.FC 1869 - Canary FCpo 7.10.19 20:30 icalMOTO2
6.CFG Suchdol - FC 1869čt 17.10.19 19:00 icalMIKU4
7.FC 1869 - Volný hráčičt 24.10.19 19:15 icalMOTO4
8.FC 1869 - Horno Pornopo 4.11.19 18:15 icalBECH
9.Napoleoni - FC 1869čt 14.11.19 18:15 icalSTER3
10.FC 1869 - Pětkačt 21.11.19 18:15 icalSTER1
11.Punisher FC - FC 1869čt 5.12.19 20:45 icalDEKAN

Rozpis pískání

datum a čashřištěrozhodčídetaily
út 01.10.19 18:15 icalLITVIjen pro hráčeDemoliční četa - Black mamba IBD (HL 4. B)
út 01.10.19 19:30 icalLITVIjen pro hráčeZelení študáci - PFC Kodymka B (HL 8. A)
út 01.10.19 20:45 icalLITVIjen pro hráčeViktoria Bítovská B - Lemplíci FC (HL 8. E)
st 27.11.19 18:00 icalARITjen pro hráčeBába FC - AC Tylen (HL 6. E)
st 27.11.19 19:15 icalARITjen pro hráčeMořský panny - Dynamo Warriors FC (HL 8. H)

Rozpis ostatních zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.Napoleoni - Pětkačt 5.9.19 17:00 icalHANSP
1.CFG Suchdol - Surtep Berounčt 5.9.19 19:00 icalMIKU2
1.Brosway team - Volný hráčičt 5.9.19 20:15 icalMIKU3
1.Horno Porno - Punisher FCčt 5.9.19 20:30 icalMOTO4
1.Canary FC - Umělci z Prahyčt 5.9.19 20:30 icalMOTO2
2.Punisher FC - Napoleonipo 9.9.19 20:30 icalMOTO3
2.Strahovská 10 - Horno Pornoút 10.9.19 18:15 icalPRKOP
2.Volný hráči - Pětkast 11.9.19 19:15 icalMOTO1
2.Umělci z Prahy - CFG Suchdolčt 12.9.19 19:00 icalMIKU3
2.Brosway team - Canary FCčt 12.9.19 20:15 icalMIKU2
3.Napoleoni - Strahovská 10st 18.9.19 19:15 icalMOTO4
3.Horno Porno - Surtep Berounst 18.9.19 19:15 icalMOTO1
3.Pětka - Punisher FCst 18.9.19 20:30 icalMOTO1
3.Canary FC - Volný hráčičt 19.9.19 17:00 icalHANSP
3.CFG Suchdol - Brosway teamčt 19.9.19 19:00 icalMIKU4
4.Umělci z Prahy - Horno Pornopo 23.9.19 20:45 icalSTOD
4.Volný hráči - Punisher FCpo 23.9.19 20:45 icalCESMI
4.Strahovská 10 - Pětkast 25.9.19 19:15 icalMOTO4
4.Surtep Beroun - Napoleonist 25.9.19 20:30 icalMOTO4
4.Canary FC - CFG Suchdolčt 26.9.19 19:00 icalMIKU3
5.Napoleoni - Umělci z Prahypo 7.10.19 20:30 icalSTER3
5.Punisher FC - Strahovská 10út 8.10.19 18:15 icalBECH
5.CFG Suchdol - Volný hráčičt 10.10.19 19:00 icalMIKU3
5.Horno Porno - Brosway teamčt 10.10.19 20:15 icalMIKU3
6.Umělci z Prahy - Pětkaút 15.10.19 18:00 icalSTER2
6.Canary FC - Horno Pornoút 15.10.19 20:30 icalMOTO1
6.Volný hráči - Strahovská 10st 16.10.19 17:30 icalARIT
6.Surtep Beroun - Punisher FCčt 17.10.19 17:00 icalHANSP
6.Brosway team - Napoleoničt 17.10.19 20:15 icalMIKU3
7.Pětka - Brosway teamčt 24.10.19 20:15 icalMIKU2
7.Strahovská 10 - Surtep Berounčt 24.10.19 20:30 icalMOTO3
7.Punisher FC - Umělci z Prahyčt 24.10.19 20:30 icalMOTO2
7.Napoleoni - Canary FCčt 24.10.19 20:30 icalMOTO1
7.Horno Porno - CFG Suchdolčt 31.10.19 19:00 icalMIKU2
5.Pětka - Surtep Berounčt 31.10.19 20:30 icalMOTO1
8.Umělci z Prahy - Strahovská 10út 5.11.19 18:15 icalSTER3
8.Volný hráči - Surtep Berounst 6.11.19 19:15 icalMOTO4
8.Canary FC - Pětkast 6.11.19 20:30 icalMOTO1
8.CFG Suchdol - Napoleoničt 7.11.19 19:00 icalMIKU3
8.Brosway team - Punisher FCčt 7.11.19 20:15 icalMIKU2
9.Punisher FC - Canary FCčt 14.11.19 17:45 icalZABEH
9.Surtep Beroun - Umělci z Prahyčt 14.11.19 18:15 icalARIT
9.Horno Porno - Volný hráčičt 14.11.19 18:15 icalSTER2
9.Pětka - CFG Suchdolčt 14.11.19 19:00 icalMIKU2
9.Strahovská 10 - Brosway teamčt 14.11.19 20:15 icalMIKU2
10.Horno Porno - Napoleoničt 21.11.19 18:15 icalSTER2
10.Volný hráči - Umělci z Prahyčt 21.11.19 18:15 icalSTER3
10.CFG Suchdol - Punisher FCčt 21.11.19 19:00 icalMIKU1
10.Brosway team - Surtep Berounčt 21.11.19 20:15 icalMIKU4
10.Canary FC - Strahovská 10čt 21.11.19 20:30 icalMOTO2
11.Umělci z Prahy - Brosway teamčt 5.12.19 20:15 icalMIKU4
11.Strahovská 10 - CFG Suchdolčt 5.12.19 20:15 icalMIKU3
11.Surtep Beroun - Canary FCčt 5.12.19 20:45 icalARIT
11.Pětka - Horno Pornočt 5.12.19 20:45 icalBECH
11.Napoleoni - Volný hráčičt 5.12.19 20:45 icalHOSTI
 
vytisknout | přidat k oblíbeným | posunout nahoru ↑
skrýt pravý panel
Copyright © 2005 - 2020 Lukáš Novák. All rights reserved. HTML, CSS, RSS valid.