FC 1869 oficiální stránky fotbalového klubu
Probíhající soutěže
Výsledky 10. kola (7. H)
Tabulka (7. H)
Kalendář akcí
listopad 2022
poútstčtsone
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
prosinec 2022
poútstčtsone
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Rozpis zápasů a pískání

Rozpisy pro soutěž:

Rozpis našich zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.FC 1869 - Juventus Pivusčt 8.9.22 18:00 icalMALES
2.Libeň SK B - FC 1869čt 15.9.22 19:45 icalKBELY
4.Viktor 1. FC - FC 1869út 27.9.22 20:30 icalMOTO4
5.FC 1869 - Šejk Peterkačt 13.10.22 20:45 icalBECH
6.Slamník I. USP - FC 1869čt 20.10.22 19:15 icalMALES
8.Educasoft - FC 1869čt 10.11.22 18:00 icalMALES
9.FC 1869 - Vočt 17.11.22 20:30 icalSANC1
10.FC 1869 - Chrontodont ARVčt 24.11.22 19:15 icalMOTO4
7.FC 1869 - Yamato Day 22čt 1.12.22 19:15 icalHRAB1
3.FC 1869 - Sean team Bčt 8.12.22 19:15 icalMOTO4
11.J. R. Club B - FC 1869čt 15.12.22 19:15 icalMOTO4

Rozpis pískání

datum a čashřištěrozhodčídetaily
út 06.09.22 18:15 icalARITjen pro hráčeEkonom WT VET - Malostranský SK (VET 2. A)
út 06.09.22 19:30 icalARITjen pro hráčeMasokombinát - Viktorčin smích (HL 7. C)
út 06.09.22 20:45 icalARITjen pro hráčeFelix club - Pfefrs FC (HL 4. B)
po 07.11.22 17:45 icalMIKU1jen pro hráčeTraktor Praha A - Ústavan 01 KK (HL 6. A)
po 07.11.22 19:00 icalMIKU1jen pro hráčeTyran Saens 1.FC VET A - UTS Vršovice VET (VET 1. A)
po 07.11.22 20:15 icalMIKU1jen pro hráčeDvorce SK MPI - Blesk VK A (HL 4. A)

Rozpis ostatních zápasů

kolodomácí - hostédatum a čashřiště
1.Slamník I. USP - Viktor 1. FCčt 8.9.22 19:15 icalMALES
1.Yamato Day 22 - Sean team Bčt 8.9.22 19:15 icalHRAB2
1.Educasoft - Libeň SK Bčt 8.9.22 19:45 icalKBELY
1.Chrontodont ARV - J. R. Club Bčt 8.9.22 20:30 icalSANC1
1.Šejk Peterka - Vočt 8.9.22 20:45 icalBECH
2.Sean team B - Educasoftčt 15.9.22 17:00 icalZAK
2.Juventus Pivus - Chrontodont ARVčt 15.9.22 17:45 icalZABEH
2.Viktor 1. FC - Yamato Day 22čt 15.9.22 19:15 icalHRAB2
2.Vo - J. R. Club Bčt 15.9.22 19:30 icalHOSTI
2.Šejk Peterka - Slamník I. USPčt 15.9.22 20:45 icalBECH
4.Sean team B - Chrontodont ARVst 28.9.22 20:30 icalSCBEC
4.Vo - Juventus Pivusčt 29.9.22 18:00 icalSCBEC
4.Libeň SK B - J. R. Club Bčt 29.9.22 18:30 icalKBELY
4.Slamník I. USP - Yamato Day 22čt 29.9.22 19:15 icalMALES
4.Šejk Peterka - Educasoftčt 29.9.22 20:45 icalBECH
5.Chrontodont ARV - Viktor 1. FCčt 13.10.22 17:45 icalZABEH
5.J. R. Club B - Sean team Bčt 13.10.22 18:00 icalSCBEC
5.Juventus Pivus - Libeň SK Bčt 13.10.22 18:30 icalKBELY
5.Yamato Day 22 - Vočt 13.10.22 19:00 icalMIKU1
5.Educasoft - Slamník I. USPčt 13.10.22 19:15 icalMALES
6.Sean team B - Juventus Pivusčt 20.10.22 18:00 icalHRAB1
6.Viktor 1. FC - J. R. Club Bčt 20.10.22 18:00 icalHRAB2
6.Vo - Libeň SK Bčt 20.10.22 20:30 icalSANC1
6.Šejk Peterka - Chrontodont ARVčt 20.10.22 20:45 icalBECH
6.Yamato Day 22 - Educasoftčt 3.11.22 20:45 icalSANC2
8.Yamato Day 22 - Chrontodont ARVčt 10.11.22 19:00 icalMIKU2
8.Slamník I. USP - J. R. Club Bčt 10.11.22 19:15 icalMALES
8.Viktor 1. FC - Libeň SK Bčt 10.11.22 20:30 icalSANC1
8.Šejk Peterka - Juventus Pivusčt 10.11.22 20:45 icalBECH
8.Vo - Sean team Bčt 10.11.22 20:45 icalHOSTI
9.Sean team B - Viktor 1. FCčt 17.11.22 18:00 icalHRAB3
9.Chrontodont ARV - Educasoftčt 17.11.22 18:00 icalMALES
9.J. R. Club B - Yamato Day 22čt 17.11.22 19:00 icalMIKU1
9.Juventus Pivus - Slamník I. USPčt 17.11.22 19:15 icalMALES
9.Libeň SK B - Šejk Peterkačt 17.11.22 20:45 icalBECH
10.Educasoft - J. R. Club Bčt 24.11.22 18:00 icalHRAB1
10.Yamato Day 22 - Juventus Pivusčt 24.11.22 19:00 icalMIKU2
10.Slamník I. USP - Libeň SK Bčt 24.11.22 19:15 icalMALES
10.Vo - Viktor 1. FCčt 24.11.22 20:15 icalMIKU4
10.Šejk Peterka - Sean team Bčt 24.11.22 20:45 icalBECH
7.Juventus Pivus - Viktor 1. FCčt 1.12.22 18:00 icalHRAB3
7.Educasoft - Vočt 1.12.22 18:00 icalHRAB1
7.Chrontodont ARV - Slamník I. USPčt 1.12.22 18:00 icalHRAB2
7.J. R. Club B - Šejk Peterkačt 1.12.22 19:15 icalHRAB2
7.Libeň SK B - Sean team Bčt 1.12.22 19:15 icalHRAB3
3.Educasoft - Viktor 1. FCčt 8.12.22 19:00 icalP1
3.Slamník I. USP - Vočt 8.12.22 19:15 icalMALES
3.Yamato Day 22 - Šejk Peterkačt 8.12.22 19:30 icalZAK
3.Chrontodont ARV - Libeň SK Bčt 8.12.22 20:15 icalP1
3.J. R. Club B - Juventus Pivusčt 8.12.22 20:30 icalMOTO4
11.Chrontodont ARV - Vočt 15.12.22 19:00 icalP2
11.Juventus Pivus - Educasoftčt 15.12.22 19:00 icalP3
11.Libeň SK B - Yamato Day 22čt 15.12.22 19:00 icalMIKU2
11.Sean team B - Slamník I. USPčt 15.12.22 19:15 icalMALES
11.Viktor 1. FC - Šejk Peterkačt 15.12.22 19:30 icalBECH
 
vytisknout | přidat k oblíbeným | posunout nahoru ↑
skrýt pravý panel
Copyright © 2005 - 2022 Lukáš Novák. All rights reserved. HTML, CSS, RSS valid.