262728293031

Detail zápasu

soutěž: jaro 2016 (6. B)

11. FC 1869 - Yellow Dildos A 2:6 (1:4) (po 20.6.16 20:45 DEKAN)

Sestava: Dygy (G), Dagy (C), Landis, Vrtis, Tade hvězda zápasu, Choze, Lubko, Luky
Góly: 15. Luky (Dagy), 59. Luky (Lubko) - 8., 10., 28., 28., 52., 53.
Karty: nikdo - nikdo
Fanoušků: 0
Rozhodčí: J.R.Club B (HL 7. E)
Komentář rozhodčího:

Výborný zápas ve vysokém tempu, hosté měli převahu po celý zápas. Velmi korektní hra bez faulů.

Nejlepší hráči: T. Novák - M. Sobotka.

Průběh:

V pondělní noc jsme se sešli na naší úspěšné Děkance se statistikou 6 výher a dvě prohry, k zápasu se třetím mužstvem tabulky, žlutými roberty.

Počasí ideální, ani zima ani vedro, rosný bod 26, prostě paráda.Chlapci od soupeře vypadali atleticky a svěže, pivo a rodinný život asi nebude ještě jejich hlavním smyslem života.

Avšak začátek vůbec nebyl špatný, měli jsme asi 3 vcelku dobré příležitosti ke střele, ale štěstí přálo jinak dost zajímavému(stylem) golmanovi.

Poté bohužel přišlo co asi muselo a po takových asi 8 střelách, které Dygy bravurně buď vytáhl rukama či očima do pryč přišel na řadu gol, taková šťastná šmudla a za 3 minuty další kus.

Poté Luky dorážkou z brankové čáry zabijácky snížil, avšak pak do půle úřadovali pouze dilda a to dvakráte

.Je pravda, že některé akce měli vskutku pěkné a narážečky na jeden dotek nám dávali občas zabrat, také s fyzičkou byli o dost větší kamarádi.

Po půlce kdy Vrtis dobře rozsvítil se šlo na věc, hlavně s taktikou as už nedostat desítku.Dlouho se hrálo bez golu, poté jsme dvakrát inkasovali a nakonec Luky snížil na 2:6 pěknou razantní střelou k tyči.

Utkání dospělo za občasné exhibice dildáků ke konci a chlapci mohli slavit postup mezi mladé a běhavé, my zase sestup mezi starší a méně běhavější...

Sezona to byla nepovedená, mocná zranění, pracovní povinnosti či rodina se nám v týmu rozmohla epidemickou řadou a zápasy bez střídání nebyly nijakou výjimkou.

Nezbývá než doufat, že v sedmičce budeme hrát zase o postup a zase si i zahrajeme fotbal a ten nás bude i bavit.